Znalosť systému Balanced Scorecard v strategickom riadení podnikov na Slovensku

1. Názov Znalosť systému Balanced Scorecard v strategickom riadení podnikov na Slovensku
    Autorské údajeMartina Minárová, Zuzana Kapsdorferová
    Autor Minárová Martina
    Spoluautori Kapsdorferová Zuzana Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
    Zdrojový dokument Acta oeconomica et informatica : vedecký časopis pre ekonomiku a informatiku v poľnohospodárstve. Roč. 12, č. 2 (2009), s. 50-54. - Nitra : Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, 2009. ISSN 1335-2571 Graf, obr.
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá riadenie strategické * metóda BSC * manažment strategický * podnik * Slovensko
    AnotáciaSystém Vyvážených ukazovateľov - Balanced Scorecard - BSC. Aplikácia systému strategického riadenia BSC v slovenských podnikoch. Dôvody zavedenia systému BSC v slovenských podnikoch, problémy pri zavedení, prínosy.
    URLhttp://www.fem.uniag.sk/acta/en/13/acta_oeconomica_et_informatica/content/2009/2/
    Zväzky2009: 1-2