1. Názov Vplyv a význam ochrannej známky prejavujúci sa v podnikateľskej činnosti podnikov v SR
    Autorské údajeMartin Križan, Peter Fabian
    Autor Križan Martin EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Spoluautori Fabian Peter EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Zdrojový dokument Podnikanie a konkurencieschopnosť firiem 2010 : zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie organizovanej v rámci podujatí k 70. výročiu založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave : 20.5.2010 Bratislava. S. 199-206. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2010. ISBN 978-80-225-2978-5 Tab.
    PoznámkyVEGA 1/0657/10. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Registrovaný: Web of Science
    Systematika 347.77 - Priemyselné, výrobné a vedecké vlastníctvo a vlastnícke vzťahy. Patentové a značkové právo
    Heslá firmy * známky ochranné * Slovensko
    AnotáciaVýskum vplyvu a významu ochrannej známky prejavujúcom sa v podnikateľskej činnosti podnikov v SR. Podiel ochrannej známky na výsledkoch podnikateľskej činnosti podniku v jednotlivých odvetviach hospodárstva. Spôsoby, resp. nástroje akými sa podniky snažia zlepšovať vnímanie a znalosť svojej značky, resp. ochrannej známky. Odporúčania vyplývajúce z realizovaného výskumu.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 00739-028, originál dokumentu