1. Názov Usemployment problems and the consequences for developing economics in Slovak Republic (SR)
    Autorské údajeJuraj Dubovec, Ladislav Obdržálek
    Autor Dubovec Juraj Žilinská univerzita v Žiline
    Spoluautori Obdržálek Ladislav
    Zdrojový dokument Acta Moraviae : scientific journal for economics, management and informatics. Roč. 1, č. 1 (2009), s. 13-19. - Kunovice : Evropský polytechnický institut, 2009. ISSN 1803-7607 Grafy.
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 338.1 - Hospodárska situácia
    Heslá Slovensko * situácia hospodárska * regióny * nezamestnanosť * kúpyschopnosť * mzdy priemerné
    AnotáciaNezamestnanosť a jej následky na ekonomiku Slovenska. Charakteristika makroekonomiky slovenskej ekonomiky. Súčasný stav nezamestnanosti v jednotlivých regiónoch Slovenska. Obchod a kúpyschopnosť obyvateľstva. Priemerné mesačné mzdy na Slovensku.
    Zväzky2009: 1-2