1. Názov Reálna konvergencia Slovenskej republiky k Európskej únii a jej postavenie v rámci krajín V4
    Preklad názvuThe Real convergence of Slovak Republic to European Union and its status within V4 countries
    Autorské údajeMatej Valach
    Autor Valach Matej EUBFNHKHP - Katedra hospodárskej politiky FNH
    Zdrojový dokument Nová ekonomika : vedecký časopis Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 3, č. 1 (2010), s. 25-33. - Bratislava : EKONÓM, 2010. ISSN 1336-1732 Tab.
    PoznámkyVEGA 1/0605/08. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Príspevok vznikol pri riešení úloh grantového projektu VEGA č. 1/0605/08 "Hospodárska politika reálnej konvergencie SR k EÚ"
    Systematika 338.1 - Hospodárska situácia
    Heslá Vyšehradská štvorka * konvergencia * rast hospodársky * cykly hospodárske * úroveň životná * hladina cenová * parita sily kúpnej * trh práce
    AnotáciaZhodnotenie konvergencie SR a jej porovnanie v rámci krajín V4. Ukazovatele reálnej konvergencie a stavu ekonomiky.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE10 00877-001, kópia plného textu
    Zväzky2010: 1-4