1. Názov Metódy a nástroje využívané pri projektovaní výrobkov za účelom zvýšenia ich kvality
    Autorské údajeDenisa Bobková
    Autor Bobková Denisa EUBPHFKMR - Katedra marketingu a obchodu PHF
    Zdrojový dokument Zlepšovanie procesov pomocou štatistických metód : zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie pri príležitosti 70. výročia založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave : Herľany, 6.-8. apríl 2010. S. 13-21. - Košice : Podnikovohospodárska fakulta EU, 2010. ISBN 978-80-225-2966-2 Obr.
    PoznámkyRes. angl., slov. Bibliogr. odkazy
    Systematika 658.56 - Kontrola akosti. Hospodárenie s nástrojmi. Hospodárenie s materiálom, surovinami a výrobkami
    Heslá kvalita výrobkov * výroba * projektovanie * metodológia * štatistika * metódy štatistické * kontrola
    AnotáciaProjektovanie výrobkov, procesov a systémov. Analýza výrobku, procesu a projektovania systémov. Metódy a nástroje orientované na zber informácií a ich systematické usporiadanie. Analytické nástroje a metódy projektovania. Metódy a nástroje orientované na hľadanie riešení. Metódy a nástroje orientované na hodnotenie a kontrolu.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 00738-001, kópia plného textu