Učenie jazykov pomocou wiki

Preklad názvuTeaching languages through Wikis
    Autorské údajeEva Stradiotová
    Autor Stradiotová Eva EUBUJA - Ústav jazykov EU - zrušené
    Zdrojový dokument Výučba cudzích jazykov v 21. storočí : nekonferenčný [recenzovaný] zborník : Bratislava, marec 2010. S. 126-129. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2010. ISBN 978-80-225-2933-4
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá vzdelávanie vysokoškolské * jazyky cudzie * študenti * učitelia * počítače * internet * vzdelávanie elektronické
    AnotáciaRozvoj technológií prináša užívateľom nové možnosti ich využitia. Jednou z nich je aj Wikipédia, skrátene wiki, ktorá podobne ako weblog, je typom webovej stránky. Táto webová stránka môže byť verejná, chránená a súkromná. Wiki je typ asynchrónnej komunikácie. Pre možnosti využitia wiki vo vyučovacom procese sa rozlišujú štyri druhy wiki stránok. Wiki je vhodný doplnok klasického vyučovania.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich recenzovaných vedeckých zborníkoch, monografiách
    Archív EPCE10 00754-014, originál dokumentu