Outsourcing v podnikoch drevospracujúceho priemyslu - zdroj konkurenčnej výhody

1. Názov Outsourcing v podnikoch drevospracujúceho priemyslu - zdroj konkurenčnej výhody
    Autorské údajeMarek Potkány
    Autor Potkány Marek Technická univerzita vo Zvolene, Drevárska fakulta, Katedra podnikového hospodárstva
    Zdrojový dokument Podnikanie a konkurencieschopnosť firiem 2010 : zborník z medzinárodnej vedeckej konferencie organizovanej v rámci podujatí k 70. výročiu založenia Ekonomickej univerzity v Bratislave : 20.5.2010 Bratislava. S. 336-342. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2010. ISBN 978-80-225-2978-5 Grafy, tab.
    Systematika 65.012 - Metódy riadenia podniku a organizácie priemyslu, obchodu a dopravy
    Heslá priemysel drevársky * outsourcing * výhody konkurenčné
    AnotáciaPrezentácia čiastkových výsledkov prieskumu týkajúceho sa súčasného stavu problematiky využitia outsourcingu, potenciálnych možností a záujmu o jeho praktické využívanie v podnikovej praxi drevospracujúceho priemyslu na Slovensku, s prezentáciou čiastočnej metodiky hodnotenia ekonomickej efektívnosti potenciálneho využívania outsourcingu.