1. Názov Manažment regionálnych rozvojových projektov z fondov EÚ pre sektor verejnej správy
    Autorské údajeDana Kiseľáková
    Autor Kiseľáková Dana Fakulta manažmentu Prešovská univerzita v Prešove
    Zdrojový dokument Právo pre ROPO a obce v praxi : mesačník plný odborných informácií pre rozpočtové, príspevkové organizácie a obce. Roč. 3, č. 2 (2010), s. 12-18. - Bratislava : Iura Edition, 2010. ISSN 1337-7523 Tab.
    Systematika 332.1 - Oblastné (regionálne) hospodárstvo. Priestorová ekonomika
    Heslá projekty investičné * správa verejná * programy rozvojové * fondy investičné * Slovensko * Európska únia * rozvoj regionálny
    AnotáciaPodpora regionálnych rozvojových investičných projektov miest a obcí. Čerpanie finančných prostriedkov z fondov EÚ. Žiadosť o nenávratný finančný príspevok (NFP). Východiskové dokumenty. Všeobecné podmienky poskytovania NFP v rámci ROP.
    Zväzky2010: 1-12