1. Názov Rozhodovanie o výbere marketingových komunikačných nástrojov s podporou programu Expert choice
    Súbežný názovDecision making about the choice of marketing communication tools supported by Expert choice programme
    Autorské údajeŠtefan Majtán, Viera Frianová
    Autor Majtán Štefan EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Spoluautori Frianová Viera Akadémia ozbrojených síl gen. M.R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši
    Zdrojový dokument Ekonomika a management organizací - výzkum, výuka a praxe : recenzovaný sborník příspěvků mezinárodní vědecké konference : Brno, 9. září 2010. S. 311-316. - Brno : Masarykova univerzita - Ekonomicko-správní fakulta, 2010. ISBN 978-80-210-5273-4 Graf, obr., tab.
    PoznámkyVEGA 1/0385/10. - Res. angl., slov. Bibliogr. odkazy
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 339.138 - Marketing
    Heslá marketing * nástroje marketingové * podpora predaja * marketing priamy * reklama * predaj * softvér * programy počítačové
    AnotáciaModelový príklad aplikácie programu Expert choice pri rozhodovaní podniku o výbere marketingových komunikačných nástrojov v snahe dospieť k optimálnemu rozhodnutiu. Program určený na podporu multikriteriálneho rozhodovania pri výbere z alternatív, ktoré sú charakteristické hierarchickým rozložením kritérií a priorít pre výber. Aplikácia na fiktívny podnik služieb v cestovnom ruchu. Hodnotené nástroje marketingovej komunikácie: reklama, podpora predaja, priamy marketing, osobný predaj a public relations.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 01019-002, originál dokumentu