1. Názov Vybrané determinanty efektívnosti uplatnenia absolventov ekonomických fakúlt na Slovensku
    Autorské údajeLadislav Pasiar
    Autor Pasiar Ladislav EUBFNHKPG - Katedra pedagogiky FNH
    Zdrojový dokumentSpoločensko-vedné poznanie v ekonomickom vzdelávaní : zborník príspevkov z medzinárodnej webovej konferencie, 15.3.2010 - 30.4.2010. [S. 1-6]. - Banská Bystrica : Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, Oddelenie aplikovaných spoločenských vied Katedry ekonómie, 2010. ISBN 978-80-7399-982-7 Grafy, tab.
    PoznámkyRes. angl., slov. Bibliogr. odkazy
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá školy vysoké * absolventi * vzdelávanie vysokoškolské * ekonómia * nezamestnanosť * mzdy
    AnotáciaEkonomické vzdelávanie na Slovensku. Absolventi ekonomických odborov zaznamenali v poslednom období rapídny nárast. Miera nezamestnanosti vysokoškolských absolventov. Pedagogickí pracovníci ekonomických fakúlt v SR. Podhodnocovanie spoločenskovedného vzdelávania na ekonomických fakultách.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 01070-001, kópia plného textu