Uplatnenie daňových výdavkov v SR pri koordinácii sociálneho poistenia v EÚ

1. Názov Uplatnenie daňových výdavkov v SR pri koordinácii sociálneho poistenia v EÚ
    Autorské údajeRichard Hančin
    Autor Hančin Richard
    Zdrojový dokument Globalizácia a jej sociálno-ekonomické dôsledky '11 : zborník [príspevkov] z medzinárodnej vedeckej konferencie : vydaný ako mimoriadne číslo elektronického časopisu Podniková ekonomika a manažment : pod záštitou Ministerstva financií SR : Rajecké Teplice 4. - 5. október 2011. S. [1-5]. - [Žilina] : [Katedra ekonomiky Fakulty prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Žilinskej univerzity], [2011]. ISSN 1336-5878 Tab.
    Systematika 369 - Sociálne poistenie
    Heslá poistenie sociálne * poistenie nemocenské * poistenie dobrovoľné * poistenie dôchodkové * výdavky daňové * Európska únia * Slovensko * zákony
    AnotáciaPodmienky a možnosti účasti na dobrovoľnom sociálnom poistení. Súbeh dobrovoľného nemocenského poistenia alebo dobrovoľného poistenia v nezamestnanosti v Slovenskej republike s povinným nemocenským poistením alebo povinným poistením v nezamestnanosti fyzickej osoby získanom v členskom štáte Európskej únie, v štáte Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP) a v Švajčiarskej konfederácii.