Logistický outsourcing - zdroj zvyšovania konkurencieschopnosti podniku

1. Názov Logistický outsourcing - zdroj zvyšovania konkurencieschopnosti podniku
    Preklad názvuLogistics outsourcing - the source of raising company competitiveness
    Autorské údajePeter Stankovský, Viliam Cibulka
    Autor Stankovský Peter Ústav priemyselného inžinierstva, manažmentu a kvality. Slovenská technická univerzita v Bratislave
    Spoluautori Cibulka Viliam
    Zdrojový dokument Fórum manažéra : teória a prax v riadení podniku. Č. 1 (2011), s. 41-43. - Trnava : Katedra priemyselného inžinierstva a manažmentu. Materiálovotechnická fakulta STU v Bratislave, 2011. ISSN 1336-7773 Obr.
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá outsourcing * logistika * doprava * skladovanie * podnikanie * konkurencieschopnosť * riadenie podnikové
    AnotáciaOutsourcing ako zdroj zvyšovania konkurencieschopnosti podniku v oblasti pružnosti, času, nákladov, úrovne dodávaných služieb zákazníkovi a prístupu k špičkovým technológiám. Kritériá pre voľbu outsourcingu. Výhodnosť využitia outsourcingu. Uplatňovanie outsourcingu v logistike.
    Zväzky2011: 1-2 + mim. č.