Záťažové situácie a ich vplyv na krízového manažéra

1. Názov Záťažové situácie a ich vplyv na krízového manažéra
    Autorské údajeValéria Moricová
    Autor Moricová Valéria Žilinská univerzita v Žiline
    Zdrojový dokument Krízový manažment : vedecko-odborný časopis Fakulty špeciálneho inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline = scientific-technical magazine of Faculty of special engineering at University of Žilina in Žilina : časopis pre pracovníkov zaoberajúcich sa otázkami bezpečnosti, rizika, krízovým manažmentom a krízovým plánovaním. Roč. 10, č. 2 (2011), s. 78-82. - Bratislava : Fakulta špeciálneho inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline, 2011. ISSN 1336-0019 Obr., tab.
    Systematika 159.9 - Psychológia
    Heslá manažéri * stresy * správanie * vedomie * manažment krízový * komunikácia manažérska
    AnotáciaZáťažové situácie krízového manažéra. Štruktúra psychiky človeka. Prehľad mnohých príčin vzniku záťažových situácií a charakteristika čŕt krízových javov.
    Zväzky2011: 1-3

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu