1. Názov Hodnocení konkurenceschopnosti regionů České republiky v kontextu Lisabonské strategie
    Autorské údajeLukáš Melecký, Michaela Staníčková
    Autor Melecký Lukáš
    Spoluautori Staníčková Michaela Vysoká škola banská, Technická univerzita v Ostrave, CZ
    Zdrojový dokument Ekonomická revue. Roč. 14, č. 3 (2011), s. 183-200. - Ostrava : VŠB - Technická univerzita Ostrava, Ekonomická fakulta, 2011. ISSN 1212-3951 Grafy, tab.
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 339.137 - Konkurencia
    Heslá konkurencieschopnosť * Európska únia * Česko * politika regionálna * meranie * spolupráca medzinárodná
    AnotáciaTeoretické východiská a možnosti merania regionálnej konkurencieschopnosti v podmienkach Európskej únie. Definícia a chápanie regionálnej konkurencieschopnosti. Prístupy k hodnotenie regionálnej konkurencieschopnosti. Štrukturálne ukazovatele ako nástroj hodnotenia regionálnej konkurencieschopnosti.
    Zväzky2011: 1-4

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu