1. Názov The position of Slovak universities in the international rankings – why aren’t we catching up?.
    Autorské údajeAlena Bušíková
    Autor Bušíková Alena
    Zdrojový dokument EDAMBA 2011 : proceedings of international scientific conference for doctoral students and young researchers : 29th-30th September, 2011 Bratislava. S. 111-121. - Bratislava : Publishing House EKONÓM, 2011. ISBN 978-80-225-3265-5 Grafy, tab.
    Jazyk dokumentuangličtina
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá vzdelávanie * školstvo * univerzity * porovnanie medzinárodné * akreditácia * Slovensko
    AnotáciaAkademické hodnotenia a porovnanie medzinárodných a národných hodnotení. Možné problémy, ktorým čelia národné univerzity. Odporúčanie pre akreditačnú komisiu. Odporúčanie pre Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu. Odporúčania pre univerzity.