Kis- és középvállalatok a Komáromi és az Érsekújvári járásban

1. Názov Kis- és középvállalatok a Komáromi és az Érsekújvári járásban
    Autorské údajeEnikő Dobai Korcsmáros
    Autor Dobai Korcsmáros Enikő EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Zdrojový dokument Veda a vzdelávanie na podporu vzdelanostnej spoločnosti : zborník III. medzinárodnej vedeckej konferencie Univerzity J. Selyeho : Komárno, 5.-6. september 2011. S. 821-842. - Komárno : Univerzita J. Selyeho v Komárne, 2011. ISBN 978-80-8122-017-3 Grafy, tab.
    Jazyk dokumentumaďarčina
    Systematika 65.011.1 - Politika podnikania. Podniková stratégia
    Heslá podnikanie malé * podnik malý * podnik stredný * podnikanie stredné * kraje * okresy * Slovensko * prieskum
    AnotáciaCharakteristika malého a stredného podnikania na Slovensku. Hospodársky význam malého a stredného podnikania. Tržby malého a stredného podnikania v jednotlivých oblastiach hospodárstva v SR (2008-2009). Vývoj počtu malých a stredných podnikov v Nitrianskom kraji a v okresoch Komárno a Nové Zámky. Výsledky prieskumu uskutočneného v uvedených okresoch.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE11 01396-003, originál dokumentu