1. Názov Posouzení konkurenceschopnosti Ruska podle ukazatelů kvality institucionálního prostředí a jejich komparace se zeměmi BRIC
    Preklad názvuAssessment of competitiveness of Russia by institutional quality indicators and their comparison with BRIC countries
    Autorské údajeJana Kovářová, Monika Mrlinová
    Autor Kovářová Jana
    Spoluautori Mrlinová Monika VŠB -TU v Ostrave, CZ
    Zdrojový dokument Sociálno-ekonomická revue : vedecký časopis Fakulty sociálno-ekonomických vzťahov Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne. Roč. 9, č. 3 (2011), s. 67-81. - Trenčín : Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne, 2011. ISSN 1336-3727 Tab.
    Jazyk dokumentučeština
    Systematika 339.137 - Konkurencia
    Heslá konkurencieschopnosť * Rusko * pojmy * BRICS * prostredie podnikateľské * investori
    AnotáciaVymedzenie pojmu konkurencieschopnosť. Makroekonomická konkurencieschopnosť. Meranie národnej konkurencieschopnosti. Konkurencieschopnosť ruskej ekonomiky. Hodnotenie konkurencieschopnosti Ruska podľa WEF a IMD.
    Zväzky2011: 1-4