Parciálny controlling vybraných nákladov podniku

1. Názov Parciálny controlling vybraných nákladov podniku
    Preklad názvuPartial controlling of selected personal cost in a business entity
    Autorské údajeAlžbeta Foltínová, Ľubica Foltínová
    Autor Foltínová Alžbeta EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Spoluautori Foltínová Ľubica EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Zdrojový dokument Ekonomika a manažment : vedecký časopis Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 8, č. 3 (2011), s. 72-88. - Bratislava : Fakulta podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave, 2011. ISSN 1336-3301 Grafy, tab.
    PoznámkyVEGA 1/0604/10. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Príspevok je súčasťou projektu VEGA 1/0604/10 Stratégia rozvoja poľnohospodárskych podnikov a konkurenčná schopnosť agropotravinárstva a VEGA 1/0657/10 Indikátory spoločensky zodpovedného správania podnikateľskej sféry na Slovensku v súčasnej etape ekonomického vývoja
    Systematika 65.012 - Metódy riadenia podniku a organizácie priemyslu, obchodu a dopravy
    Heslá kontroling * náklady * náklady personálne * výkony podnikové * benefity * podnik
    AnotáciaPohľad na analýzu personálnych nákladov v konkrétnom podniku so zameraním na zamestnanecké výhody, ktoré v mnohých podnikoch tvoria viac percentuálny podiel na uvedených nákladoch, ako i návrh tvorby a štruktúry reportov z oblasti osobných nákladov, ktoré sú zdrojom relevantných informácií o výkonnosti a vynaložených nákladov na ľudské zdroje.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE11 01618-007, originál dokumentu
    Zväzky2011: 1-3