1. Názov Podnikateľské aktivity zahraničných imigrantov a ich štruktúra v centrálnej nákupnej časti mesta Nitra
    Preklad názvuBusiness activities of foreigners and their structure in central shopping part of Nitra
    Autorské údajeMichal Bilic, Alfred Krogmann
    Autor Bilic Michal Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
    Spoluautori Krogmann Alfred Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
    Zdrojový dokument Geografické informácie 15. Č. 1 (2011), s. 18-30. - Nitra : Fakulta prírodných vied Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, 2011. ISSN 1337-9453 Grafy, obr.
    Systematika 65.011.1 - Politika podnikania. Podniková stratégia
    Heslá podnikanie * regióny * Slovensko * cudzinci * pohyb síl pracovných * prevádzky
    AnotáciaVymedzenie modelového územia centrálnej nákupnej časti mesta Nitra. Štruktúra podnikateľských aktivít cudzincov podľa ekonomického zamerania. Štruktúra podnikateľských aktivít cudzincov podľa národností vlastníkov. Formy maloobchodných a reštauračných talianskych prevádzok v centrálnej časti mesta Nitra. Štruktúra ekonomických aktivít cudzincov podľa charakteru ich činnosti.
    Čísla2011: 1

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu