1. Názov Aplikácia e-learningu na Podnikovohospodárskej fakulte EU v Bratislave so sídlom v Košiciach ako príspevok ku zvyšovaniu kvality pedagogického procesu
    Autorské údajeEva Kafková, Igor Hudák
    Autor Kafková Eva EUBPHFKEK - Katedra ekonómie PHF
    Spoluautori Hudák Igor EUBPHFKEK - Katedra ekonómie PHF
    Zdrojový dokumentPidviščennja jakosti osviti v universitetach : materiali mižnarodnoj naukovoj konferenciji, Užgorod (Ukrajina) - Košice (Slovacka Respublika), 25-27 bereznja 2011 roku : speciaľnyj vypusk zbirnika naukovych prac, Geopolitika Ukrajini: istorija i sučasnisť. No. 6 (2011) s. 301-315. - Užgorod, 2011. ISSN 2078- 1431 Tab., obr.
    PoznámkyProjekt nadácie Tatra banky 2011vs010. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Druh dokumenturozpis článkov zo zborníkov
    Krajina vydaniaUkrajina
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá vzdelávanie vysokoškolské * vzdelávanie elektronické * študenti * kvalita vzdelávania * prieskum
    AnotáciaFaktory ovplyvňujúce využívanie e-learningu. Prieskum uskutočnený medzi študentmi Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach. Výsledky prieskumu.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 01726-001, kópia plného textu