Economic crisis and its impacts to the selected region

1. Názov Economic crisis and its impacts to the selected region
    Autorské údajeAndrea Seňová, Katarína Čulková, Rozália Pétrová
    Autor Seňová Andrea Ústav podnikania a managementu Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Technická univerzita v Košiciach
    Spoluautori Čulková Katarína
    Pétrová Rozália EUBPHFKEK - Katedra ekonómie PHF
    Zdrojový dokumentTransactions of the Universities of Košice : research reports from the Universities of Košice. No. 4 (2011) s. 80-86. - Košice : Technical University of Košice, 2011. ISSN 1335-2334 Tab.
    PoznámkyGrantový projekt 1/0124/10. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Systematika 332.1 - Oblastné (regionálne) hospodárstvo. Priestorová ekonomika
    Heslá kríza hospodárska * kríza finančná * regióny * produkt domáci hrubý * nezamestnanosť * obchod * disparita * konkurencieschopnosť * Slovensko
    AnotáciaRastúca ekonomická kríza a súčasný stav ekonomiky Slovenska. Ekonomická kríza a jej vplyv na košický región. Vplyv krízy na HDP, nezamestnanosť, obchodný sektor a autonómiu v košickom regióne. Súčasné a budúce trendy ekonomického vývoja košického regiónu.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE11 01738-001, kópia plného textu