Počet záznamov: 1  

Mathematical finance

  1. Názov Mathematical finance : an international journal of mathematics, statistics and financial economics
    Vydavateľské údajeMalden : Blackwell Publ., 2008. -
    ISSN0960-1627
    Roč., čísloVol. 18, no. 1-4 (2008)
    Periodicita4x ročne
    Druh dokumentučasopisy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaSpojené štáty
    Systematika 336 - Financie. Verejné financie. Colníctvo. Bankovníctvo. Peňažníctvo
    Heslá matematika finančná * štatistika * financie
    Báza dátPERIODIKÁ - Zviazaný ročník periodika
    Počet ex.1, z toho voľných 0, prezenčne 1
    Odkazy - PERIODIKÁ - Súborný záznam periodika
    Signatúra855386

    SignatúraLokáciaDislokáciaInfo
    855386SEKSklad knižničného fondulen prezenčne