Ekonomická antropológia

Preklad názvuEconomic anthropology
    Autorské údajePeter Knapik
    Autor Knapik Peter EUBOBFKMO - Katedra medzinárodného obchodu OBF
    Zdrojový dokument Ekonomické rozhľady : vedecký časopis Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 40, č. 4 (2011), s. 483-497. - Bratislava : Ekonomická univerzita v Bratislave, 2011. ISSN 0323-262X
    PoznámkyVEGA 1/1185/12. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Príspevok je súčasťou projektu VEGA 1/1185/12 Zmeny v spotrebiteľských trendoch podmienené dosahmi finančno-hospodárskej (spoločenskej) krízy, ich odraz v modifikáciách marketingových programov podnikateľských subjektov v snahe udržania ich konkurencieschopnosti na medzinárodných trhoch (s aplikáciou na podmienky EÚ s akcentom na SR)
    Systematika 330.1 - Ekonomická veda
    Heslá antropológia * výmena tovarová * reciprocita * redistribúcia * obchod * veda ekonomická
    AnotáciaVyužitie ekonomickej antropológie v ekonomických vedách. Ekonomická antropológia a tovarová výmena. Reciprocia. Redistribúcia. Výmena na trhu. Obchod.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE11 02036-007, originál dokumentu
    Zväzky2011: 1-4