Východiska z krize

1. Názov Východiska z krize : cesty zmírnění negativních efektů hospodářské krize v ČR
    Autorské údajeJiří Kraft ... [et al.]
    Autor Kraft Jiří Technická univerzita v Liberci
    Spoluautori Bednářová Pavla Ekonomická fakulta, Technická univerzita v Liberci, CZ
    Lungová Miroslava
    Nedomlelová Iva Technická univerzita v Liberci, CZ
    Sojková Lenka
    Ďalší autori Vlček Jozef (Recenzent)
    Nováček Vnislav (Recenzent)
    Sojková Lenka (Vedecký redaktor)
    Dovolil Jan (Vedecký redaktor)
    Korporácia Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci . Katedra ekonomie , (Liberec, Česko)
    Vydavateľské údajeLiberec : Technická univerzita v Liberci, 2011. - 132 s. , grafy, obr., príl., tab.
    Vydanie1. vyd.
    ISBN978-80-7372-787-1
    PoznámkyMonografia vznikla v rámci výskumného projektu "Inovační přistup k řešení disparit na úrovni regionu", realizovaného na Ekonomickej fakulte TU v Liberci. - WD-30-07-1. - Bibliogr. odkazy. Resumé.
    Druh dokumentuodborná publikácia
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 338.12 - Cyklický pohyb hospodárstva