1. Názov Interaction of educational level and factor of unemployment in economically weak and strong municipalities in the Czech Republic
    Súbežný názovInterakce úrovně vzdělání a faktoru nezaměstnanosti v hospodářsky slabých a silných obcích České republiky
    Autorské údajeVladimíra Hovorková Valentová, Iva Nedomlelová
    Autor Hovorková Valentová Vladimíra
    Spoluautori Nedomlelová Iva Technická univerzita v Liberci, CZ
    Zdrojový dokument 13. mezinárodní kolokvium o regionálních vědách : sborník příspěvků : Bořetice, 16. - 18. 6. 2010. S. 101-108. - Brno : Masarykova univerzita v Brně, 2010. ISBN 978-80-210-5210-9 Graf, tab.
    PoznámkyRes. angl., čes. Bibliogr. odkazy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 331.56 - Nezamestnanosť
    Heslá vzdelanie * nezamestnanosť * regióny * Česko * rozvoj regionálny
    AnotáciaUskutočnenie analýz a ďalších aktivít, ktoré vedú k verifikácii hypotézy, že regióny vyžadujúce sústredenú pozornosť, majú podpriemernú reprodukciu vzdelaného a kvalifikačného potenciálu obyvateľstva.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 01057-006, originál dokumentu