Aký je koeficient pre rok 2015 na výpočet originálnych kompetencií?

1. Názov Aký je koeficient pre rok 2015 na výpočet originálnych kompetencií?
    Autorské údajeZuzana Brindzová
    Autor Brindzová Zuzana EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Zdrojový dokumentSpravodajca vo verejnej správe. Č. 2 (5.3.2015), s. 1 [1,04 NS] online. - Bratislava : Dashöfer Holding, 2015. ISSN 1338-8185
    PoznámkyPopis urobený: 9.3.2015
    Systematika 37 - Výchova. Vzdelávanie. Vyučovanie
    Heslá kompetencie * školy * zariadenia školské * správa štátna * samospráva * samospráva miestna * obce * financovanie školstva
    AnotáciaFinančné toky na zabezpečenie výkonov škôl a školských zariadení sú rozdelené podľa dvoch druhov kompetencií: prenesené kompetencie - financovanie preneseného výkonu štátnej správy v školstve na obce a samosprávne kraje, originálne kompetencie - financovanie výkonu samosprávnych funkcií obcami a samosprávnymi krajmi. Obce na úseku školstva financujú: náklady na výchovu a vzdelávanie, náklady na stravovanie žiakov.
    Kategória EPCPráce zverejnené na internete
    Archív EPCE15 00079-001, kópia plného textu