1. Názov Návrh nového štátneho vzdelávacieho programu pre základné školy - 1. stupeň základnej školy
    Autorské údajeZuzana Brindzová
    Autor Brindzová Zuzana EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Zdrojový dokument Škola efektívne- úspešné riadenie Vašej školy. (6.3.2015), s. [1-3], [5,73 NS] online. - Bratislava : Verlag Dashöfer. ISSN 1339-3146
    Systematika 37 - Výchova. Vzdelávanie. Vyučovanie
    Heslá vzdelávanie * školy základné * programy
    AnotáciaŠtátny vzdelávací program predstavuje záväzný národný rámec pre primárne vzdelávanie - 1. stupeň základných škôl. Reprezentuje prvú úroveň dvojúrovňového modelu vzdelávania. Je východiskovým dokumentom pre prípravu školských vzdelávacích programov, ktoré predstavujú druhú úroveň dvojúrovňového modelu vzdelávania. Dvojúrovňovým modelom vzdelávania sa dáva priestor každej škole, aby prostredníctvom školského vzdelávacieho programu dotvorila svoj obsah vzdelávania podľa špecifických regionálnych a lokálnych podmienok a požiadaviek, ktoré vychádzajú z potrieb žiakov alebo rodičov.
    Kategória EPCPráce zverejnené na internete
    Archív EPCE15 00152-001, kópia plného textu