Prístupy ku skúmaniu kreatívnej ekonomiky v empirických štúdiách

1. Názov Prístupy ku skúmaniu kreatívnej ekonomiky v empirických štúdiách
    Autorské údajeEva Belvončíková
    Autor Belvončíková Eva EUBFNHKVR - Katedra verejnej správy a regionálneho rozvoja FNH
    Zdrojový dokument Regionální disparity : elektronický časopis. Č. 12 (prosinec 2014), s. 16-31 online. - Ostrava Karviná : Ekonomická fakulta VŠB - TU Ostrava : Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné SU v Opavě, 2014. ISSN 1802-9450
    Vydavateľské údajeTab.
    PoznámkyAPVV-0101-10. - Popis urobený: 28.1. 2016. - Res. angl. Bibliogr. odkazy. - Práca bola podporovaná Agentúrou na podporu výskumu a vývoja na základe zmluvy č. APVV-0101-10.
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 332.1 - Oblastné (regionálne) hospodárstvo. Priestorová ekonomika
    Heslá ekonomika kreatívna * definície * priemysel kreatívny * ekonomika priestorová
    AnotáciaPrehľad literatúry zaoberajúcej sa kreatívnou ekonomikou v empirických štúdiách. Vymedzenie pojmov kreativita a kreatívna ekonomika z pohľadu rôznych autorov. Vymedzenie pojmov kultúrne odvetvia a kreatívne odvetvia, ich spoločné a rozdielne črty. Otázky zaoberajúce sa kreatívnou ekonomikou z pohľadu kreatívnej triedy resp. kreatívnych povolaní.
    URL ftp://193.87.31.84/0211636/RD_1412.pdf
    Kategória EPCVedecké práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE15 01817-001, kópia plného textu
    Čísla2014: 12