Keď automobiloví dizajnéri zostávajú doma

1. Názov Keď automobiloví dizajnéri zostávajú doma
    Autorské údajeLukáš Kvašňák
    Autor Kvašňák Lukáš
    Zdrojový dokument Trend : týždenník o ekonomike a podnikaní. Roč. 26, č. 48 (1. decembra 2016), s. 30-33. - Bratislava : News and Media Holding, 2016. ISSN 1335-0684
    Systematika 658.512 - Výrobné plány. Určenie poradia pracovných postupov. Routing
    Heslá dizajn priemyselný * kreativita * školy vysoké odborné * projekty * firmy * automobily * lietadlá
    AnotáciaÚspešní slovenskí dizajnéri z Ateliéru Transport dizajn na Vysokej škole výtvarných umení (VŠVU) pod vedením Štefana Kleina už neodchádzajú do zahraničia, ale zostávajú doma. Úspešné projekty firmy Werkemotion. Projekt Ekmos, ktorý ponúka tvorcom hier možnosť kúpiť si digitálne modely vesmírnych lodí, áut, motoriek. Vývoj nového modelu ultraľahkého lietadla s pracovným názvom Vision.
    Čísla2016: 41-51 + 8 príl.