Inovatívne formy výučby ekonómie

1. Názov Inovatívne formy výučby ekonómie
    Súbežný názovInnovative methods of teaching economics
    Autorské údajeMarek Kálovec
    Autor Kálovec Marek EUBFNHKET - Katedra ekonómie FNH
    Zdrojový dokument Vedecké state z výskumných projektov NHF 2016. S. 46-54 CD-ROM. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2016 / Dziurová Valéria ; Nemcová Edita ; Valach Matej. ISBN 978-80-225-4325-5
    PoznámkyVEGA 1/0393/16
    Jazyk dokumentuslovenčina, slovenčina
    Systematika 378 - Vysoké školstvo. Vedecká výučba
    Heslá školy vysoké * univerzity * štúdium vysokoškolské * programy študijné * predmety učebné * vzdelávanie vysokoškolské * inovácia * motivácia * efektívnosť vzdelávania
    AnotáciaAktuálne problémy výučby základného predmetu ekonómie, s ktorými sa stretávame. Inovatívne aktivizačné metódy, akými je možné tieto problémy minimalizovať, podporiť kognitívne ciele ako poznatky, porozumenie, aplikáciu, analýzu, syntézu a hodnotenie s jasným záujmom o podnietenie motivácie a aktívneho prístupu pri štúdiu základov ekonómie.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich recenzovaných vedeckých zborníkoch, monografiách
    Archív EPCE16 01349-007, originál dokumentu