The Richness and Variety of the Language in Business Context

1. Názov The Richness and Variety of the Language in Business Context
    Preklad názvuBohatstvo a rozmanitosť jazyka v obchodnom kontexte
    Autorské údajeZuzana Hrdličková
    Autor Hrdličková Zuzana EUBFAJKAJ - Katedra anglického jazyka FAJ
    Zdrojový dokumentInterkulturalität in Sprache, Literatur und Bildung : 12th - 14th October, 2017, Pardubice. S. 225-242. - Pardubice : Univerzita Pardubice, Katedra cizích jazyků, Fakulta filozofická, 2017 ; VII. Internationale Konferenz Interkulturelle und transkulturelle Dimension im linguistischen, kulturellen und historischen Kontext. ISBN 978-80-7560-130-8
    PoznámkyKEGA 015EU-4/2017
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Heslá obchod medzinárodný * jazykoveda * jazyky cudzie * angličtina * jazyk obchodný * jazyk odborný
    AnotáciaUčebnice "Market Leader Business English" a "Ideálne idiomy v podnikovej anglickej komunikácii" predstavujú širokú škálu formálnych a neformálnych obchodných výrazov. Neformálne využívanie jazykových prostriedkov sa stáva čoraz rozšírenejšie. Idiómy sa teraz používajú viac vo formálnej písomnej forme. Článok obsahuje kmeňovú slovnú zásobu alebo blízke synonymá z viac ako 300 obchodných anglických idiomov.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Archív EPCE18 00731-001, kópia plného textu

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu