1. Názov Economic and Social processes in the Society Reflected in Tax Instruments (Case I. - Corporate Tax in Slovakia) . 4
    Preklad názvuEkonomické a sociálne procesy v spoločnosti, ktoré sa odzrkadľujú v daňových nástrojoch (Prípad I. - Daň z príjmov právnických osôb na Slovensku)
    Autorské údajeJana Kušnírová
    Autor Kušnírová Jana EUBFNHKFI - Katedra financií FNH
    Zdrojový dokument Economic Implications of Globalising Developments : Scientific Monograph. Pp. 101-123 [1,15 AH]. - Gdansk : Research Institute for European Policy, 2019 / Schultzová Anna ; Belanová Katarína ; Trawicki Pawel. ISBN 978-83-944614-9-2
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaPoľsko
    Heslá osoby právnické * dane korporatívne * vývoj hospodársky * dane z príjmov
    AnotáciaPiliere reforiem dane z príjmov právnických osôb. Daňová politika Európskej únie s ohľadom na daň z príjmov PO. Pozícia dane z príjmov PO v daňovom systéme SR. Vývoj počtu ekonomických subjektov v SR v rokoch 1993 až 2017. Pozitíva daňovej reformy v roku 2004 s dopadom firmy.
    Kategória EPCVedecké práce v zahraničných recenzovaných vedeckých zborníkoch, monografiách
    Archív EPCE19 00255-003, kópia plného textu

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu