Attracting Skilled Migration to the Czech Republic – Lagging Behind?

1. Názov Attracting Skilled Migration to the Czech Republic – Lagging Behind?
    Preklad názvuPrilákanie kvalifikovanej migrácie do Českej republiky - zaostáva v tomto ohľade?
    Autorské údajeHana N. Hlaváčková, Lucie Macková
    Autor N. Hlaváčková Hana
    Spoluautori Macková Lucie
    Zdrojový dokument Slovak Journal of Political Sciences. Vol. 20, no. 1 (2020), s. 48-75. - Trnava : University of Saints Cyril and Methodius in Trnava. Faculty of Social Sciences., 2020. ISSN 1335-9096
    DOI 10.34135/sjps.200104
    Jazyk dokumentuangličtina
    Heslá migrácia * pracovníci kvalifikovaní * politika migračná * Česko * efektívnosť
    AnotáciaOtázka migrácie kvalifikovaných pracovníkov a prístup Českej republiky k prilákaniu a udržaniu zahraničných kvalifikovaných pracovníkov. Analýza minulých a prebiehajúcich programov migrácie a integračnej politiky Českej republiky v oblasti kvalifikovanej migrácie.
    Čísla2020: 1

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu