Niekoľko poznámok k rozhodovaniu o neplatenej práci a zamestnaní na Slovensku

1. Názov Niekoľko poznámok k rozhodovaniu o neplatenej práci a zamestnaní na Slovensku
    Súbežný názovSome Notes about the Decision Making on Unpaid Work and Employment in Slovak Republic
    Autorské údajeJán Kollár, Marián Kika
    Autor Kollár Ján
    Spoluautori Kika Marián
    Zdrojový dokument Ekonomika a spoločnosť : recenzovaný vedecký časopis Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Roč. 21, č. 2 (2020), s. 31-40. - Banská Bystrica : Belianum, 2020. ISSN 1335-7069
    DOI 10.24040/eas.2020.21.2.31-40
    Jazyk dokumentuangličtina
    AnotáciaRozhodnutia o neplatenej a platenej práci v podmienkach slovenských domácností. Neplatené pracovné aktivity rozdelené do troch samostatných oblastí, ktoré majú spoločné znaky. Rozdiely v rozhodovaní o neplatenej práci, ako aj v porovnaní s platenou prácou. Slovenské domácnosti prikladajú väčšiu váhu rozhodovaniu, pokiaľ ide o rozhodnutia, ktoré sú finančne, časovo a informačne náročnejšie.
    Čísla2020: 2

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu