Malá škola ekonomiky. 2

1. Názov Malá škola ekonomiky. 2 : Systém riadenia hospodáriaceho subjektu
    Autorské údajeTatjana Pecháčová
    Autor Pecháčová Tatjana
    Zdrojový dokument Daňový a účtovný poradca podnikateľa. Č. 11 (1996), s. 117-125. - : Informačné centrum podnikateľov Žilina, 1996. ISSN 1335-0897
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá riadenie podnikové * činnosť hospodárska * rozbory činnosti hospodárskej * systémy informačné podnikové
    AnotáciaFázy činnosti hospodáriaceho subjektu. Podstata riadenia. Riadenie podniku. Ovládacia fáza riadenia podniku. Hodnotenie činnosti podniku. Analýza hospodárskej činnosti. Regulačná fáza riadenia. Systém riadenia. Informačný systém. Vzťah informačného systému k rozhodovaciemu systému. Obsahová stránka informačného systému. Technologická stránka informačného systému. Informačný systém podniku. Ekonomické informačné systémy.
    Čísla1996: 10-15