Za akých podmienok sa poskytuje podpora z fondu bývania

1. Názov Za akých podmienok sa poskytuje podpora z fondu bývania . 2
    Autorské údajePavol Giller
    Autor Giller Pavol
    Zdrojový dokument Slovenské stavebníctvo : Nezávislý časopis pre technicko-hospodárskych pracovníkov z oblasti stavebníctva, podnikateľov, projektantov a architektov. Roč. 2, č. 6 (1997), s. 9-11
    Systematika 332.8 - Bytové hospodárstvo. Bytová výstavba
    Heslá bývanie * výstavba bytová * podpory * úver * sporenie stavebné * zákony * Slovensko * Štátny fond rozvoja bývania
    AnotáciaVšeobecné podmienky pre poskytnutie podpory zo Štátneho fondu rozvoja bývania. Obsah žiadosti predurčuje zákon. Identifikačné údaje žiadateľa. Údaje o stavbe. Preukázanie schopnosti platenia splátok a úrokov. Pre zabezpečenie záväzku sa v prevažnej miere vyžaduje záložné právo na nehnuteľnosť.
    Čísla1997: 1-6