Aké ručenie sa vyžaduje pri pôžičke zo Štátneho fondu rozvoja bývania

1. Názov Aké ručenie sa vyžaduje pri pôžičke zo Štátneho fondu rozvoja bývania
    Autorské údajePavol Giller
    Autor Giller Pavol
    Zdrojový dokument Technicko-ekonomický spravodajca. Roč. 7, č. 1-2 (1999), s. 3-7. - Bratislava : BYVIP, 1999
    Systematika 332.8 - Bytové hospodárstvo. Bytová výstavba
    Heslá fond rozvoja bývania * Štátny fond rozvoja bývania Bratislava * podpory * pôžičky * úver * ručenie * zabezpečenie záväzkov
    AnotáciaTri formy podpory, ktoré sa poskytujú z prostriedkov Štátneho fondu rozvoja bývania: úver (pôžička), nenávratný príspevok a úhrada časti úroku úveru poskytnutého bankou. Spôsoby zabezpečenia záväzku. Zabezpečenie záväzku nehnuteľnosťou. Podmienky, ktoré musia byť splnené pri zabezpečení záväzku nehnuteľnosťou. Zabezpečenie záväzku dvomi ručiteľmi. Kombinácia zabezpečenia záväzku nehnuteľnosťou a dvomi ručiteľmi.
    Čísla1999: 1-2