Elektronický dotazník ako spôsob získavania informácií

1. Názov Elektronický dotazník ako spôsob získavania informácií
    Preklad názvuElectronic questionary as the method how to obtain informations
    Autorské údajeDana Hrušovská
    Autor Hrušovská Dana EUBFPMKPO - Katedra podnikovohospodárska FPM
    Zdrojový dokument Ekonomika, financie a manažment podniku - rok 2009 : medzinárodná vedecká konferencia Fakulty podnikového manažmentu EU v Bratislave pod záštitou rektora Ekonomickej univerzity v Bratislave Dr. h. c. prof. Ing. Rudolfa Siváka, PhD. : Bratislava, 17.-18.9.2009. - Bratislava : Fakulta podnikového manažmentu EU, 2009. ISBN 978-80-225-2808-5
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá technológie informačné * technológie komunikačné * dotazníky * prieskum informačný * údaje štatistické * informácie * manažment
    AnotáciaManažment elektronických dotazníkov predstavuje pomerne novú problematiku, ktorá sa vyvíja najmä vďaka rýchlemu rozšíreniu celosvetovej siete Internet. Elektronický dotazník by mal byť nástrojom na umožnenie ľahkého a rýchleho získavania informácií za prijateľnú cenu. K základným problémom vytvárania dotazníkov patrí identifikácia vhodných typov odpovedí k otázkam a zložení týchto typov, z ktorých sa otázky v dotazníkoch skladajú. Ďalším problémom je efektívne zobrazovanie dotazníkov pre zvýšenie komfortu ich vypĺňania na vytváranie profesionálnych on-line dotazníkov.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Odkazy (1) - PUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
    Archív EPCE09 01369-031, FPM - Archív EPC, originál dokumentu