Measuring of direct and indirect economic contributions of tourism in Australia

1. Názov Measuring of direct and indirect economic contributions of tourism in Australia
    Autorské údajeDominika Bojová
    Autor Bojová Dominika EUBOBFKSC - Katedra služieb a cestovného ruchu OBF
    Zdrojový dokument New economic challenges : 2nd international PhD students conference [proceedings] : 20. - 21. 1. 2010, Brno, Czech Republic. S. 134-140. - Brno : Masarykova univerzita, 2010. ISBN 978-80-210-5111-9 Tab.
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 338.48 - Cestovný ruch. Politika cestovného ruchu
    Heslá ruch cestovný * turistika * rozvoj hospodársky * meranie * metodológia * Austrália
    AnotáciaMeranie priameho a nepriameho prínosu cestovného ruchu. Cieľ a metodológia. Výsledky. Špecifická charakteristika sektora turizmu. Meranie prínosu cestovného ruchu pre ekonomiku. Kľúčové ekonomické indikátory cestovného ruchu. Metodológia nepriameho ekonomického modelovania. Turizmus v Austrálii.
    Kategória EPCPublikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    Archív EPCE10 00451-001, kópia plného textu