1. Názov Manažment rozpočtovania regionálnych rozvojových projektov z fondov EÚ pre mestá a obce
    Autorské údajeDana Kiseľáková
    Autor Kiseľáková Dana Fakulta manažmentu Prešovská univerzita v Prešove
    Zdrojový dokument Právo pre ROPO a obce v praxi : mesačník plný odborných informácií pre rozpočtové, príspevkové organizácie a obce. Roč. 3, č. 4 (2010), s. 2-7. - Bratislava : Iura Edition, 2010. ISSN 1337-7523 Tab.
    Heslá manažment * rozpočtovanie * programy rozvojové * projekty investičné * fondy investičné * Európska únia * mestá * obce
    AnotáciaPriority, ktoré vychádzajú z programov hospodárskeho a sociálneho rozvoja každej územnej samosprávnej jednotky. Príprava žiadosti o nenávratný finančný príspevok. Všeobecné podmienky pre rozpočtovanie a financovanie rozvojových projektov v rámci ROP. Programový manuál.
    Zväzky2010: 1-12