1. Názov Zvláštností managementu v prvním desetiletí 21. století v kontextu zvládání globalizujících se ekonomických a bezpečnostních jevů
    Autorské údajeEmil Antušák
    Autor Antušák Emil
    Zdrojový dokument Krízový manažment : vedecko-odborný časopis Fakulty špeciálneho inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline = scientific-technical magazine of Faculty of special engineering at University of Žilina in Žilina. Roč. 9, č. 1 (2010), s. 8-18. - Bratislava : Fakulta špeciálneho inžinierstva Žilinskej univerzity v Žiline, 2010. ISSN 1336-0019 Obr.
    Jazyk dokumentučeština
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá manažment krízový * riadenie rizík * kríza sociálna * manažéri * kríza hospodárska * systémy informačné integrované
    AnotáciaTri charakteristické hybné sily spoločnosti. Krízový syndróm spoločnosti. Ako predchádzať budúcim krízovým javom. Súčasné krízové okolie organizácie. Kompetenčné vrstvy manažéra 21. storočia. Metodológia komplexného integrovaného systému riadenia rizík.
    Zväzky2010: 1-2

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu