1. Názov Firemná kultúra ako zdroj konkurenčnej výhody a jej úroveň v slovenských firmách
    Súbežný názovCorporate culture as a source of competitive advantage and its situation in Slovak firms
    Autorské údajeMartina Belejová
    Autor Belejová Martina EUBOBFKMO - Katedra medzinárodného obchodu OBF
    Zdrojový dokument Management challenges in the 21st century : transport and logistics: opportunity for Slovakia in the era of knowledge economy : conference proceedings : Bratislava, april 19, 2011. S. 306-311. - Trenčín : School of Management / Vysoká škola manažmentu v Trenčíne, 2011. ISBN 978-80-89306-10-7 Obr.
    PoznámkyVEGA 1/0803/10. - Res. angl., slov. Bibliogr. odkazy
    Systematika 65.011.1 - Politika podnikania. Podniková stratégia
    Heslá kultúra podniková * manažment * manažéri * zamestnanci * komunikácia interná * prostredie pracovné * vzťahy pracovné * vzťahy medziľudské * identita podniková * výhody konkurenčné
    AnotáciaVývojové tendencie a definícia Corporate culture. Vplyv Corporate culture na výsledky firmy. Budovanie Corporate culture. Corporate culture v praxi. Výsledky výskumu uskutočneného na vzorke viac ako 300 firiem pôsobiacich v SR.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 00657-011, originál dokumentu