Kultura projektově orientované společnosti

1. Názov Kultura projektově orientované společnosti
    Preklad názvuCulture of project-oriented society
    Autorské údajeKateřina Bočková, Jaroslav Novotný
    Autor Bočková Kateřina
    Spoluautori Novotný Jaroslav
    Zdrojový dokument Journal of Competitiveness : odborný vědecký časopis z oblasti managementu a ekonomiky. No. 1 (2010), s. 78-83. - Zlín : Fakulta managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. ISSN 1804-1728
    Jazyk dokumentučeština
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá riadenie projektové * kultúra * kultúra podniková * manažment * Česko
    AnotáciaPozícia projektovej kultúry v rámci projektovo orientovanej spoločnosti. Pojem projektová kultúra. Dôležitosť projektovej kultúry vo vzťahu k úspešnému projektovému manažmentu. Analýza súčasného vzťahu projektovej kultúry v projektovo orientovaných spoločnostiach Českej republiky.

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu
    Plný text PDF807.7 KBverejne dostupné