1. Názov Vymáhateľnosť práva v Slovenskej republike v súvislosti s predstavením tuzemského bezregresného faktoringu s dôrazom na získanie požadovanej likvidity
    Autorské údajeNikoleta Puchá
    Autor Puchá Nikoleta Technická univerzita v Košiciach
    Zdrojový dokument Ekonomicko-manažérske spektrum : vedecký časopis Fakulty prevádzky a ekonomiky dopravy spojov Žilinskej univerzity v Žiline. Roč. 5, č. 1 (2011), s. 41-43. - Žilina : Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov Žilinskej univerzity, 2011. ISSN 1337-0839 Graf, obr.
    Systematika 658 - Podnikové hospodárstvo. Technika obchodu
    Heslá faktoring * spoločnosti faktoringové * odkúpenie pohľadávok * pohľadávky * likvidita * formy financovania * vymožiteľnosť práva
    AnotáciaFaktoring ako forma financovania, ktorá rieši problém s požadovanou likviditou. Alternatíva bankových produktov v oblasti financovania podnikateľskej činnosti. Popis tuzemského bezregresného faktoringu v súvislosti s vymáhateľnosťou práva v Slovenskej republike.
    Zväzky2011: 1-2