1. Názov Udržateľný rozvoj, ekonomický rast a kvalita života v podmienkach Slovenskej republiky
    Preklad názvuSustainable development, economic growth and quality of life in the conditions of Slovak Republic
    Autorské údajeVieroslava Holková, Andrea Vondrová
    Autor Holková Vieroslava EUBFNHKHP - Katedra hospodárskej politiky FNH
    Spoluautori Vondrová Andrea EUBFNHKHP - Katedra hospodárskej politiky FNH
    Zdrojový dokument Nová ekonomika : vedecký časopis Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. Roč. 4, č. 2-3 (September 2011), s. 73-88. - Bratislava : Národohospodárska fakulta EU, 2011. ISSN 1336-1732 Tab.
    PoznámkyITMS 26240120032. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Systematika 338.1 - Hospodárska situácia
    Heslá kvalita života * rozvoj trvalo udržateľný * Slovensko * rast hospodársky * spotreba * nezamestnanosť * produkt domáci hrubý
    AnotáciaAnalýza vybraných problémov slovenskej populácie v kontexte napĺňania požiadavky udržateľného rozvoja. Kvalita života. Ekonomický rast a udržateľný rozvoj. Udržateľný rozvoj a kvalita života v Slovenskej republike.
    Kategória EPCVedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch
    Archív EPCE11 01236-004, originál dokumentu
    Zväzky2011: 1-4