Informačné zázemie pre procesné riadenie v samospráve

1. Názov Informačné zázemie pre procesné riadenie v samospráve
    Autorské údajeNora Štangová, Jana Knežová
    Autor Štangová Nora Univerzita P.J. Šafárika v Košiciach
    Spoluautori Knežová Jana Univerzita P.J. Šafárika v Košiciach
    Zdrojový dokument Ekonomické aspekty v územnej samospráve : recenzovaný zborník príspevkov z vedeckej korešpondenčnej konferencie : Košice 2011. s. 74-79. - Košice : Katedra ekonomiky a riadenia verejnej správy FVS UPJŠ v Košiciach, 2011. ISBN 978-80-7097-863-4 Obr.
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá samospráva * správa verejná * zabezpečenie informačné * analýza finančná * kontroling * riadenie procesné
    AnotáciaZavádzanie procesného riadenia vo verejnej správe. Podmienky zavádzania controllingu do organizácie. Informačné zdroje pre finančnú analýzu organizácie samosprávy. Vybrané ukazovatele vo finančnej analýze modelovej samosprávy.