Vizualizácia v multimediálnych systémoch

1. Názov Vizualizácia v multimediálnych systémoch
    Autorské údajeDrahoslava Židová
    Autor Židová Drahoslava EUBFHIKAI - Katedra aplikovanej informatiky FHI
    Zdrojový dokument AIESA - budovanie spoločnosti založenej na vedomostiach : zborník : 14. medzinárodná vedecká konferencia : Bratislava, 10.-11. november 2011. S. [1-4]. - Bratislava : Vydavateľstvo EKONÓM, 2011. ISBN 978-80-225-3312-6 Obr.
    Systematika 007 - Kybernetika. Systémová veda
    Heslá technológie informačné * technológie komunikačné * počítače * vzdelávanie vysokoškolské * univerzity * informatika aplikovaná
    AnotáciaK vizualizácii, respektíve zobrazovaniu informácií dochádza predovšetkým použitím digitálnych technológií (DT), ktoré sú v súčasnosti už bežnou súčasťou každodenného života. Stručný opis využitia vizualizácie v procese výučby na Katedre aplikovanej informatiky FHI Ekonomickej univerzity v Bratislave. Opísaný je nástroj Google SketchUp, ktorý slúži na vizualizáciu a animáciu 3D objektov.
    Kategória EPCPublikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    Archív EPCE11 02022-042, originál dokumentu