1. Názov Relationship between quality and performance: tourism companies in the Czech Republic
    Autorské údajeMilan Sedláček, Petr Suchánek, Jiří Špalek, Petra Štamfestová
    Autor Sedláček Milan
    Spoluautori Suchánek Petr
    Špalek Jiří Masarykova univerzita v Brně
    Štamfestová Petra
    Zdrojový dokument Národohospodářský obzor : časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým. Roč. 11, č. 4 (2011), s. 195-222. - Brno : Ekonomicko-správní fakulta MU, 2011. ISSN 1213-2446 Graf., tab.
    PoznámkyRes. angl., Bibliogr. odkazy
    Jazyk dokumentuangličtina
    Krajina vydaniaČeská republika
    Systematika 338.48 - Cestovný ruch. Politika cestovného ruchu
    Heslá ruch cestovný * podnik ruchu cestovného * konkurencieschopnosť * kvalita * analýza finančná * firmy * výkonnosť * Česko
    AnotáciaAnalýza vnímania kvality ako faktor výkonnosti firiem pôsobiacich v oblasti cestovného ruchu v Českej republike. Vplyv kvality na výkonnosť a konkurencieschopnosť podnikov.
    Zväzky2011: 1-4

Názov súboruVeľkosťTyp prístupu