Komunikácia ako manažérska zručnosť

1. Názov Komunikácia ako manažérska zručnosť
    Preklad názvuCommunication as managerial skill
    Autorské údajeDanniela Hrehová, Pavel Žiaran
    Autor Hrehová Danniela
    Spoluautori Žiaran Pavel
    Zdrojový dokument MANEKO : manažment a ekonomika podniku = journal of corporate management and economics. Roč. 5, č. 1 (2013), s. 90-98. - Bratislava : Ústav manažmentu STU v Bratislave, 2013. ISSN 1338-5127
    PoznámkyPopis urobený: 25.2. 2014. - Názov z titulnej obrazovky. - Res. angl. Bibliogr. odkazy
    Systematika 65.012.4 - Technika a metódy riadenia. Riadenie. Vedenie. Autorita
    Heslá komunikácia manažérska * manažéri * kompetencie manažérske * zručnosti
    AnotáciaDnešná spoločnosť, veda a technika sa rozvíjajú nebývalým tempom, dôsledkom čoho sú oveľa živšie kontakty medzi ľuďmi vo všetkých sférach ľudskej činnosti. To spôsobuje, že nároky na komunikačný proces a na komunikačné zručnosti jednotlivca sú čoraz vyššie. Komunikácia je nástroj na vytváranie osobných, spoločenských a pracovných kontaktov, zároveň je prostriedkom na upevňovanie a rozvíjanie už existujúcich vzťahov. Za cieľ každej komunikácie sa všeobecne pokladá: informovať a diskutovať.
    URL ftp://193.87.31.84/0182734/1_2013.pdf
    Čísla2013: 1