Počet záznamov: 1  

Recenzija na sbornik materialov meždunarodnoj naučno-praktičeskoj konferencii "Informacionnyje technologii v ekonomike i obrazovanii II" g. Bratislava (Slovakija), 2 marta 2012 g.

 1. Názov Recenzija na sbornik materialov meždunarodnoj naučno-praktičeskoj konferencii "Informacionnyje technologii v ekonomike i obrazovanii II" g. Bratislava (Slovakija), 2 marta 2012 g.
  Autorské údajeGabriela Rechtoríková
  Autor Rechtoríková Gabriela EUBFAJKRS - Katedra románskych a slovanských jazykov FAJ
  Zdrojový dokument Informačné technológie v ekonomike a vzdelávaní II : [zborník] z medzinárodnej dištančnej konferencie študentských vedeckých prác : 2. marca 2012, Bratislava. S. 137-138. - Kazaň Bratislava : Juniversum : Ekonomická univerzita v Bratislave, 2012. ISBN 978-5-9991-0170-9
  Iné súvisiace práce Informačné technológie v ekonomike a vzdelávaní II : [zborník] z medzinárodnej dištančnej konferencie študentských vedeckých prác : 2. marca 2012, Bratislava / Kultan Jaroslav ; Strelková Katarína ; Informačné technológie v ekonomike a vzdelávaní Medzinárodná dištančná konferencia študentských vedeckých prác ; Fakulta hospodárskej informatiky EU Katedra aplikovanej informatiky ; Fakulta aplikovaných jazykov EU v Bratislave Katedra románskych a slovanských jazykov. - Kazaň Bratislava : Juniversum : Ekonomická univerzita v Bratislave, 2012
  Druh dokumenturozpis článkov zo zborníkov
  Jazyk dokumenturuština
  Krajina vydaniaSlovenská republika, Ruská federácia
  Systematika 681.3 - Stroje a zariadenia na spracovanie dát. Počítače
  Heslá technológie informačné * technológie komunikačné * počítače * vzdelávanie * ekonómia * recenzie
  AnotáciaRecenzia na zborník z medzinárodnej vedecko-praktickej konferencie s názvom Informačné technológie v ekonomike a vzdelávaní II., ktorá sa uskutočnila v Bratislave, 2. marca 2012.
  Kategória EPCRecenzie v časopisoch a zborníkoch
  Báza dátPUBLIKAČNÁ ČINNOSŤ
  Archív EPCE12 00376-001, kópia plného textu

  článok

  článok

Počet záznamov: 1